Beytepe Mezunları ve Öğrencileri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beytepe Mezunları ve Öğrencileri

Beytepe Mezunları ve Öğrencilerinin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum"

2 posters
YazarMesaj
dilarangel
Admin
Admin
dilarangel

"Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum" Empty
MesajKonu: "Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum"   "Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum" EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 9:26 pm

Paris’teki Eyfel Kulesi’yle evlenen kadının derdi büyük: Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum

Araba, çit, bisiklet, elektrik direği ve kaldırım gibi objelerle sevişen çılgınların haberleri defalarca yapılmıştı. Bu kez de Fransa’nın başkenti Paris’teki Eyfel Kulesi’yle evlenen bir kadın ortaya çıktı. Eyfel’le evlenen ve soyadını kulenin adıyla değiştiren Erika La Tour Eiffel, ABD’nin San Francisco kentinden geldi. Çılgın kadın, “Geçen yıl arkadaşlarımla Paris’e geldik. Eyfel’i görünce âşık oldum. Onunla evlendim ve çok mutluyum. Onun soyadını taşıyorum. Ama bu kadar insanın üzerine çıkmasına dayanamıyorum. Eyfel’i normal insanlarla paylaşmak gücüme gidiyor” dedi. 30 yıl önce de Eija-Riitta Berliner-Mauer isimli kadın, Berlin Duvarı’yla evlenmişti. Duvar yıkılsa da çılgın aşık “Hâlâ ruhu benimle” diyor.

Akşam
Hh.İi.Ll.Aa.Ll.5
Moderatör
Moderatör
Hh.İi.Ll.Aa.Ll.5

"Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum" Empty
MesajKonu: Geri: "Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum"   "Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum" EmptyCuma Tem. 25, 2008 10:06 am

confused confused affraid garipp

"Üzerinden yüzlerce insanın geçmesine dayanamıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası